juodraštis

Primečiau, kad nelaikau juodraščių. Neturiu reikalo kažką pradėt ir nebaigus mest. Tuo pačiu neturiu ir milijoninio gerbėjų ir mylėtojų anšlago. Ir tada, kai visi turi savo penkioliką sekundžių šlovės, aš esu absoliučiai garsus. Kai mane norisi išgirsti, galima tiesiog susivesti adresą ir iškart pasiekti mano garsus. Žinomas – gerokai mažiau, žinoma.

Aš užaugau internetuose. Aš dirbu internetuose ir kuriu internetams. Laisvalaikiu irgi kuriu internetams. Tiesiog va toks vat internetinis esu. Eterinis. Nes internetuose eterio apsčiai ir imtis jojo gali kiekvienas eterinis kūnas. Tik diskutuoju, kažkaip taip gaunasi, praktiškai visiškai ne internetuose. Internetuose tiesiog dėstau tiesas.

Tiesas tai čia iš tos pusės, kur tai yra dalykai, kuriais aš tikiu. Mano tikėjimas gali pasikeisti, bet tuo metu, kai tai yra rašoma, mano tiesa yra tiesų tiesiausia (čia imta iš be sarmatos, kontekstui.)

Toks jau tas mano tikėjimas, kad viską, ką turi pagaminęs, reikia pist tiesiai internetams. Kad būtų tas jau visaip linksniuojamas release'as. Suprask, kad tai tiesiog būtų prieinama bet kuriuo metu ir iš bet kur. Kaip ir šitas kartais.lt. Yra tekstas – tekstas prieinamas. Yra app'as – app'as prieinamas.

Suprask, reikia dirbti link tos pačios pačios minimaliausios, bet esmę duodančios versijos, kuri veikia nepriekaištingai. Gal jai kažko trūksta, kažkas būtų maloniau paspausti kitaip, bet ji veikia ir rezultatą duoda akimirksniu, pavyzdžiui. Nebūtina šitą versiją visaip afišuoti ir reklaminius plotus pirkti, bet viešinti, man atrodo, reikia.

Kad truputį daugiau atsakomybės būtų, tikriausiai. Nes labai lengva yra pasiskelbti, kad mes už metų va startuosim. Ir visus metus galima šūdą malt, iki kol ateis tų metų pabaiga ir reikės startuoti. Ir kai jau norėsis startuoti, pasimatys, kad čia tie programišiai bybių priprogramavo – nežinau kur jie žiūrėjo, bet tikrai ne ten, kur aš. Kas kaip ir esmė, gaunasi: abu ten pat turėjo žiūrėt. O nežiūrėjo tik dėl to, kad deadline'as yra. Ateis deadline'as, tada ir pažiūrėsim. Arba ateis deadline'as ir praeis. Čia jau nuo perspektyvos.