Už nuo 2019 lapkričio 17 iki 2019 lapkričio 30

Kątik nutryniau sakinį, kuriame aiškinu, kad turiu abejonių dėl ataskaitos gyvavimo prasmės ir tada primečiau, kad nu visgi tai čia toks labiau grynesnis blog’as, nei mano kiti blog’ai. Tai viskas čia normaliai.

Savaitė buvo pradėta su fanfarom mano gyvenime prilyginamu reiškiniu, kur mane ištempė į spektaklį. „Perdegimas“ vadinasi, kuriame yra du Mariai ir Stakelė. Šiaip tai man visokių baimių iškart pridėjo mano durnas kritikavimo užsiėmimas, kur aš iškart užsiparinau dėl „trijų šokėjų tandemo“ frazės, kuri naudojama jų spektaklio aprašyme. Kad klaida būtų pataisyta dar nieko nedariau ir velnias žino ar kada nors darysiu. Suprantu, kad būtų gerai, bet c’est la vie. O spektaklis tai man labai patiko ir sukėlė daug viduj visokio šūdo. Nu to šūdo buvo jau atsineštinio tokio, kur iškart kilt pradėjo viduj ir tada reikėjo vienu metu tvarkytis ir su šūdu iš vidaus, ir su šūdu iš išorės. „Šūdas“ tai čia ne iš nepasitenkinimo – čia geras šūdas, kaip amerikonai sako.


Projektas, apie kurį rašiau praeitam, kažkaip tai truputšiuką numirė, ir visą savaitę jau žiūrėjau YouTube’us ir žaidžiau žaidimukus. Čiuju viskas OK, nes aš į šitus reikalus visada su moraliniu nuosmūkiu vistiek susisuku. Tai taip gavosi, kad susirgau. Nieko, pasveiksiu.

Btw, „nuosmūkis“, vlkk sako, galima rašyti abejaip, seniukai.