Už nuo 2014 rugsėjo 6 iki 2014 rugsėjo 14

Lietuviškas YouTube’as pilnas jaunimo, nagrinėjančio temas, kurios ir aktualios jaunimui. Gaila, bet neradau nei vieno kanalo, kuris rodytų darbo procesą ar jo vaisius. Dauguma – komedijos bandymai arba dienoraščio įrašai.

Kad jau taip, tai ir aš pasivloginau – įrašo pradžioje iframe’as rodo video puslapį. Dienai baigiantis padariau dar vieną įrašą ir eilė pasibaigė savaitės vidury įrašytu. Tuo ataskaita.tv ir baigėsi; bent jau kuriam laikui. Video įrašinėjimas paprasčiausiai reikalauja daugiau laiko, nei brūkštelėjimas užrašų knygelėje, kurio man, kaip ir, užtenka.

Vlogas, kad ir kaip daug laiko reikalautų, turi labai gerą pašalinį efektą – dienos eigoje mąstydamas apie ką nors įdomaus vis prisimindavau, kad reikia šitas mintis įrašyt. Taip jos niekur nepabėga ir lieka galvoj ilgesniam laikui; tuo tarpu turint tik užrašinę – ranka numoju ir galvok negalvojęs – mintis pabėgo.


Parūkymo įžvalgos

Dažnas rūkalius, neturintis cigaretės kišenėj prieina prie manęs rūkančio ir bando išaiškinti kaip jam dabar reikia, kad aš būčiau vaišingas. Aš galvoju, kad būtų gerai padaryti mainus: mirties dozė – į „kas tau šią savaitę gero nutiko“. Įsirašom, ir, tamsta, galite laimingai tęsti savo keliones trumpam pamiršęs priklausomybių naštas.

Tavo tėvas

Mintis novelei. Imi knygą į rankas ir skaitai apie gyvenimą, kuris velniškai panašus į tavąjį, išskyrus tai, kad tėvo niekada neturėjai, o knygoj, pasirodo jis visada dalyvis. Kartu su tavim. Tavo tėvas – fiktyvus herojus. Pirmas lietuviškas sci-fi comedy/horror-story?

Morfologija

  • Užrašas dizaino procesui. Verta būtų nagrinėti konceptą išskiriant jo sudedamąsias dalis. Jungti metaforas, kurios prieš išskaidymą negalėjo būti taip paprastai sujungtos.
  • Mąstant apie reikalą, aprašytą praeitu sakiniu parkelyje, kilo mintis generuojamam menui. Būtų įdomu parašyti programą, kuri gebėtų sukurti naujas augalų rūšis iš to, ką žmonija žino apie augalus iki šiol. Viso to rezultatas būtų keliais sluoksniais piešiamos struktūros, kurias atspaudus ant drobių – tiesiai į galeriją.

Atspindžiai

Smagu būtų prisabančint daug mažų veidrodžio gabalėlių ant medžio lapų, kurie judinami vėjo nukreiptų saulės zuikučius vairuotojam tiesiai į veidus. Tiesa, šviesa sklaidytųsi – reiktų rasti teisingą veidrodžiuko formą ir pagalvoti kaip ją masiškai pagaminti. Reikia arba šviesaus metų laiko, arba ieškoti mieste apšviesto gamtos kampelio, kad jis galėtų taškyt smegenis naktiniam.

Istorija

Tai kad jau tiek visko pridariau, pats laikas pagalvoti apie vadovėlio rašymą. Grafinio dizaino istorija. Tik dėl to, kad aš nieko apie ją nežinau, o rašymas būtų puiki veikla, kuri verstų mokytis ir, tuo pačiu, padėtų mokyti kitus, nes aš pats būčiau bandymo triušis ir galėčiau sekti kaip mokausi pats.